24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Březen 2012

Promo: Beware My Cheating Bart

29. března 2012 v 17:26 Promo 23. série
Až 15. dubna nás čeká další epizoda - 'Beware My Cheating Bart'. Bart je najmut Jimbem, aby šel s Jimbovou holkou do kina. Ta ale k němu přestane chovat city a to má za následek Bartovi problémy s tyrany ve škole. Mezitím je Homer přesvědčen, aby si koupi nejmodernější běžecký pás, který je vybaven televizí. Lisa mu řekne, že může sledovat televizi bezdrátově a tak se na ní Homer stane závislý, ale necvičí. Marge se tedy rozhodne opět zasáhnout.Snad už se i my dočkáme po téhle epizodě odvysílané v Americe 15. dubna 23. sezóny na COOLu, česky:)

Simpsonovi všude ve světě, ve více než 500 epizodách

29. března 2012 v 17:15 Novinky
Server slate.com vydal článek a vytvořil, dá se říct aplikaci, která ukazuje, kde všude byli jednotlibý členové rodiny Simpsonů.


Na celý článek v angličtině se můžete podívat zde, na přeložený do češtiny googlem zde.Promo: Them, Robot

15. března 2012 v 19:31 Promo 23. série
Omlouvám se za zpoždění, sem dost kvůli škole zaneprázdněnej :) Takže. Nový díl má název 'Them, Robot' a bude se v něm, už podle názvu jednat o roboty. Pan Burns totiž vymění všechny své zaměstnance v elektrárně za roboty, ovšem, jediného Homera nevyhodí a zůstává jako jediný člověk na pracovišti. Postupně roboti nahrazují další pracovníky na jiných pracovištích, ale poté obyvatelé zjistí, že roboti ani zdaleka nemohou nahradit skutečné přátelé. Epizoda se bude vysílat již jako tradičně, tuto neděli, 18. března 2012.
Promo: How I Wet Your Mother

7. března 2012 v 12:12 Promo 23. série
Tak, a další epizoda má název 'How I Wet Your Mother', parodie na seriál od televize CBS How I Met Your Mother - Jak jsem poznal vaši matku (Jeden z mých nejoblíbenějších :D). Bude se vysílat opět v neděli, 11. března 2012.


File:How I Wet Your Mother 2.jpg

File:How I Wet Your Mother 3.jpg

Edit: Tato epizoda byla v celé historii druhá nejmíň sledovaná. Vidělo ji "pouhých" 4,96 milionu diváků. Absolutně nejméně sledovaná byla ale epizoda 'The Daughter Also Rises'.

Zdeněk Pohlreich si zadaboval v Simpsnech

7. března 2012 v 12:05 Novinky
Od pondělka sem nemocnej, takže ležim a mám čas na televizi. A tak, myslim v pondělí, než začali na COOLu Simpsonovi, dával ten malej pořádek. A byl o tom, koho si vybral Zdeněk Štěpán (režisér českého znění) jako dabéra pro Gordona Ramsayho. A je to Zdeněk Pohlreich, svérázný kuchař z pořadu 'Ano, šéfe!'. Z toho, ale také vyplývá, že už se nadabovala již pátá epizoda, škoda, že musíme čekat do dubna.


Zde je staré promo video k epizodě v originále, zde se můžete podívat, jak Pohlreich daboval. Reportáž začíná v čase 13.26 ve videu na konci stránky.

Promo: Exit Through the Kwik-E-Mart

1. března 2012 v 19:09 Promo 23. série


Měli jsme tu další přestávku a po ní, nám tuto neděli 4. března Simpsonovi nadělí novou epizodu 'Exit Through the Kwik-E-Mart'. V epizodě se Bart vydává za pouličního umělce a po celém měste sprejuje obrázky Homera. Jednou je "chytí" známý pouliční umělci Shepard Fairey, Ron English, Kenny Scharf a Robbie Conal (dabují samy sebe) a k Bártově překvapení jeho kresbu představí v jeho vlastní galerii. Mezitím, se ve Springfieldu otevře obchod 'hip' a jeho majitelé chtějí donutit Apua, aby svůj obchod zavřel.

Jak můžete vidět, epizoda se odehrává ve Springfieldu, takže se tam Simpsonovi zřejmě vrátili i když předchozí epizoda ve Springfiedlu ještě nekončí, naopak se za Simpsny přihrne i poslední obyvatel Springfieldu, Skinner.

Další promo v celém článku