24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Únor 2012Matt Groening má hvězdu na chodníku slávy

20. února 2012 v 20:52 Novinky
Trochu opožděně, ale přece jen, Vás informuju o tom, že Matt Groening, tvůrce Simpsonových, Futuramy, animátor, spisovatel a producent má již svou hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu. Jeho hvězda má číslovku 2,549 a akce se zúčastnili i daběři Yeardley Smith, Hank Azaria, a Nancy Cartwright.

Matt Groening slaví 58. narozeniny

16. února 2012 v 19:21 Novinky
Tvůrce naší oblíbené rodinky právě dnes slaví své 58. narozeniny :) (narodil se 15. února 1954).Konec Simpsonovského maratonu

14. února 2012 v 10:16 Novinky
Maraton je u konce. Pro ty, co nevědí o co šlo. Maraton se konal kvůli 500. epizodě. Běžely všechny epizody od začátku seriálu a zvítězil ten, kdo se vydržel koukat nejdéle. A už známe vítěze. Tohle je posledních deset soutěžících:

#1. Carin S. (VÍTĚZ)
#5. Charly C.
#13. Valerie O.
#17. Nicholas B.
#30. Christopher D.
#43. Jomar G.
#47. Aquiles O.
#57. Jeremiah F. (VÍTĚZ)
#72. Robert H.
#93. Christian A.Promo: At Long Last Leave

13. února 2012 v 16:51 Promo 23. série
A je to tu! :) Neděle 19. února 2012 je datum, na který připadá premiéra 14. epizody 23. sezóny a zároveň 500. epizody Simpsonovích dohromady. A určitě se máme na co těšit. Mimochodem, k této epizodě mám tady rovnou 8 promo obrázků, další sou v 'Celém článku'.

A o co vlastně půjde? Simpsonovi se vplíži do tajného města, kde se koná schůzka, na kterou nejsou pozváni a zjistí, že je o vykázání rodiny z města. Město se rozhodne je uplně vypudit a přinutí je přidat se do komunity "na okraji společnosti" (?). Marge a Homer se snaží vplížit se zpět do Springfieldu, ale jejich bývalí přátelé a sousedé se k nim nechovají hezky. Proto si začnou vážit a být rádi za jejich nový dům. (Ten do kterého se museli přestěhovat, pro ty méně chápavé ;D)


V této epizodě také vystupuje a dabuje sám sebe Julian Assange, zakladatel WikiLeaks (Co je WikiLeaks? → článek na Wikipedii) Nyní je Assange ve vazbě, svoje scény nahrával ve vězení.


Příští neděli slavíme 500. epizodu.

8. února 2012 v 15:42 Novinky
Příští neděli, 19. února už se můžeme těšit na jubillejní, 500. epizodu Simpsonů :) O co se v ní bude jednat.. již jsem to psal a ještě vydám promo článek s popisem, ale na zopáčko, Springfield bude chtít vyhostit Simpsonovi z města kvůli jejímu chování. Samy si určitě dokážete představit, co Simpsonovi ve Springfieldu provádějí, například, když Bart uřízne hlavu soše zakladatele Springfieldu, Jebediaha Springfielda, nebo když Homer málem zahubí celé město, protože vyhodí silo s hnojem do jezera, kvůli koblihám (film).


K této příležitosti se v losangeleském obchodním centru Hollywood & Highland promítají všechny epizody a sotěží se o to, kdo se vydrží dívat nejdéle. Výherce získá odměnu 10 500$ a propagační předměty. Rekord drží Victor Lopez, Farris Hodo a Kevin Coon, kteří se vydrželi dívat na televizní program (s desetiminutovými přestávkami po každých dvou hodinách) 86 hodin, 6 minut a 41 vteřin.


A ještě poslední zpráva, Prima prozradila, kdy se bude vysílat česká 23. sezóna na COOLu. A je to už v dubnu 2012, zase přibližně na půl roku.

Promo: The Daughter Also Rises

8. února 2012 v 15:21 Promo 23. série
Je tu další promo, tentokrát pro epizodu 'The Daughter Also Rises', která bude vysílána po dvoutýdenní přestávce tuto neděli, 12. února 2012.

Marge a Líza si udělají vlastní společný Valentýn, ale plány jim "překazí" Nick (dabuje Michael Cera), který potká Lízu a jsou si velmi podobní.
Shrnutí.

3. února 2012 v 19:37 Blog
Jo. Takže velkou aktivitu jste asi v poslední době nezaregistrovali, novou epizodu za chvíli přidám, s docela velkým zpožděním. Stejné musim čekat až se to nahraje pro epidemii (mimochodem díky, že to nevadí), protože ostatní americké videoservery odtranili všechna nelegálně nahraná videa, aby je nezrišili, jako se to stalo u serveru megaupload.com (u nás ho můžeme přirovnat k českému ulož.to). Rok 2012 zatím nevypadá nějak slibně. Předchozí článek je o americkém návrhu zákona SOPA a PIPA. V evropě byla podepsána dohoda ACTA. Je to něco podobného. Přidalo se i Česko. Teď jen můžeme čekat, jestli tuhle dohodu náš "úžasnej" českej parlament schválí. To je abyste byli v obraze, pokud nevíte, co se tady děje. No, snad to dopadne dobře, snad nebudeme našim dětem vykládat "Internet, to byl fenomén 21. století..."