24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Listopad 2011

Promo: The Ten-Per-Cent Solution

29. listopadu 2011 v 20:56 Promo 23. série

Další epizoda, která bude vysílána tuto neděli, 4. prosince nese název 'The Ten-Per-Cent Solution' (Desetiprocentní shoda). Krusty prý udělá svůj velký zábavný comeback.

agentka Annie (hlas ji propůjčila Joan Rivers)

Krusty skončí ve své televizní show a dokonce i agentura, která ho zastupuje, ho vyřadí ze své klientely. Simpsonovi Krustymu opět přijdou na pomoc a představí ho ostřílené agentce Annie (dabovaná herečkou Joan Rivers). Jenomže shodou okolností, Annie byla Krustyho úplně první agentkou a jejich vztah neskončil zrovna dobře. Annie se nakonec rozhodne, že Krustymu pomůže a rozjede jeho comeback. Bohužel Krustyho retro show není přijata vůbec pozitivně a tak je Krusty postaven mezi těžké rozhodnutí. Má zůstat se svojí agentkou, nebo jí opustit a zachránit si vlastní kariéru? (simpsonovi.cz)

Přichází Vánoční čas :)

27. listopadu 2011 v 18:27 Blog

Dnes je již první adventní neděle a proto jsem se rozhodl udělat Vánoční desing, aby stránka byla také Vánočně naladěna. Doufám, že se Vám nový vzhled líbí. A pokud ne, nezoufejte, na Nový rok se vrátí původní oranžovo-modrý. :)

http://www.comicscontinuum.com/stories/0511/28/simpsonsth.jpg

11. prosince se také můžete těšit na Simpsonovskou Vánoční epizodu 'Holidays od Future Passed' z budoucnosti.

PS: Google+ spustil před nedávnem tvorbu vlastních stránek, takže jsem také jednu založil. Na stránku se dostanete pomocí odkazu v menu (+1). Pokud g+ nemáte, staňte se fanoušky na Facebooku a novinky s online epizodami budete mít rovnou na své zdi! :)
Simpsonovi děkují na den Díkůvzdání :)

22. listopadu 2011 v 20:42 Info
FOX Broadcasting - Simpsonovské díkůvzdání, z Facebookové stránky televize FOX


Homer: Děkuji, že NFL nyní dávají tři fotbalové zápasy na den Díkůvzdání, místo dvou.

Marge: Děkuji za den po díkůvzdání, který je dobrý pro nakupování, protože můžu jít ven a koupit nové páry všech Homerových kalhot, které rotrhne při večeři.

Bart: Děkuji, že nám vždycky ve škole dají jen tak volný pátek.

Líza: Děkuji, že tento svátek není jako jeden z mála propagován reklamami, protože vždy po Halloweenské výzdobě začínají obchodní domy dělat Vánoční výzdobu.


První informace o letošní Vánoční epizodě

16. listopadu 2011 v 11:57
Vánoční epizoda s názvem 'Holdiays of Future Passed' se bude vysílat za necelý měsíc, 11. prosince. Byl také uvolněn první promo obrázek e epizodě:


Děj se odehrává v budoucnosti, třicet let dopředu, kdy Bart a Lisa mají už vlastní děti a chtějí strávit Vánoce jako jedna velká rodina v domě Homera Marge. Lisa s Bartem se na své rodiče obrátí s tím, že potřebují rodičvskou radu a ti si uvědomí, že jablka nepadají daleko od stromu.

Promo: The Book Job

16. listopadu 2011 v 11:46 Promo 23. série
Fox uvolnil proma pro novou epizodu 'The Book Job', která bude vysílána tuto neděli, 20. listopadu.


Sledovanost epizody Replaceable You

8. listopadu 2011 v 15:01 Novinky
V neděli, se tak jako obvykle v Americe vysílal další premiérový díl. Tentokrát s názvem Replaceable You (replaceable - výměna). Díl si nenechalo ujít 7.97 miliónů diváků, tedy přibližně 8 miliónů. Poté následoval Allen Gregory s 4.31 miliony, Family Guy (Griffinovi) s 5.73 miliony a American Dad s 4.78 miliony diváků.


Epizoda byla o tom, jak Homer dostal novou asistetku Roz, která byla povýšena díky všímání si nedostatků Homera. Poté však byla vyhozena. Bart vyhrál s Martinem první cenu na vědecké soutěži, což šli oslavit do domova důchodců, kde se starcům robot (malý tuleň o kterého není třeba pečovat) zalíbil.

(odstavec jsem si napsal sám po přečtení článku na zlute-epidemii. Díky :)

Promo: The Food Wife

7. listopadu 2011 v 12:33 Promo 23. série

Marge vezme Barta a Lisu o víkendu na výlet. Potkají restauraci a protože mají na něco chuť tak jí navštíví. V restauraci Marge inspirují Amuse Bruce a Fois Garth (hlas jim propůjčili Tim Heidecker a Eric Wareheim) aby si založila svůj vlastní blog o jídle "The Three Mouthketeers." S jídlem mají zabodovat při otevření exkluzivní restaurace ve Springfieldu. Jenže Marge má sen, kde ji Anthony Bourdain, Gordon Ramsay, a Mario Batali (dabují sami sebe) nabádají ať ještě zváží jestli má pozvat Homera.

Byla nalezena reálná ryba Blinky

7. listopadu 2011 v 12:18 Novinky
V Argentině byla blízko jaderné elektrárny nalezena trojoká ryba. Rybář, který rybu chytil ji odmítl sníst a místo toho nechal udělat test, jestli se to nemohlo stát kvůli nějaké látce ve vodě. Média trojokou rybu přitovnávají k rybě Blinky ze Simpsonových, kterou si můžete pamatovat z dílu 'Není ryba jako ryba' (11. díl druhé sezóny).


(Autor amerického článku ještě připsal, že by ho zajímalo, jestli bude muset majitel elektrárny tuto rybu také jíst :])

Promo: Replaceable You

7. listopadu 2011 v 10:50 Promo 23. série

Bart udělá na vědeckou soutěž máleho robota - tuleně. Ten zastíní Lísin projekt, chytrý asteroid. Bůrtův tuleń se stane jedním z pěti patronů Springfieldského domova důchodců. Mezitím Homer dostane svou novou asistentku Roz (hlas ji propůjčila Jane Lynch ze seriálu Glee, kde hraje trenérku roztlkeskávaček). Homer se kvůli ní nevěnuje práci, ale objevuje její tajnou minulost, kterou potom s Flandersem zjistí.