24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Říjen 2011

Nová epizoda: Treehouse Of Horror XXII.

26. října 2011 v 9:10 Novinky


Po velké říjnové pauze přichází nová epizoda s názvem Treehouse Of Horror XXII. (Speciální čarodějnický díl XXII.)

V prvním ze tří dílů "The Diving Bell and Butterball" se Homer nebezpečně ponoří do kaňonu na Candy Peak, ale zachytí se rukou o balvan. Jedovatý pavouk způsobí, že Homer ochrne, ale Líza zjistí, že Homer může komunikovat přes plyn, a tak může Marge vyznat lásku. V druhém dílu "Dial D for Diddly", se stává Ned Flanders chladnokrevným hlídačem - zabijákem v noci (příběh paroduje seriál Dexter). "In the Na'Vi", je záverečný děsivý píběh, kde jsou Bart s Milhousem povoláni, aby ukořistily extrakt na vzdálené planetě. Přemění se v jednooké mimozemšťany, ale Bart najde lásku a je chycen ve válce (příběh paroduje film Avatar). (překlad nemusí být dokonale přesný)

Simpsonovi nikdy neskončí

23. října 2011 v 14:33 Videa
Dan Castellaneta znovunazpíval píseń 'Simpsonovi nikdy neskončí' ('They'll Never Stop The Simpsons'), díky uzavření smlouvy na další dvě sezóny. Je to vlastně takové poděkování fanouškům. Video níže:


Promo: Treehouse of Horror XXII.

14. října 2011 v 14:08 Promo 23. série
Fox zveřejnil tři promo obrázky pro nadcházející Speciální čarodějnický díl XXII., který bude zřejmě vysílán 30. října na TV Fox.


V prvním ze tří dílů "The Diving Bell and Butterball" se Homer nebezpečně ponoří do kaňonu na Candy Peak, ale zachytí se rukou o balvan. Jedovatý pavouk způsobí, že Homer ochrne, ale Líza zjistí, že Homer může komunikovat přes plyn, a tak může Marge vyznat lásku. V druhém dílu "Dial D for Diddly", se stává Ned Flanders chladnokrevným hlídačem-zabijákem v noci. "In the Na'Vi", je záverečný děsivý píběh, kde jsou Bart s Milhousem povoláni, aby ukořistily extrakt na vzdálené planetě. Přemění se v jednooké mimozemšťany, ale Bart najde lásku a je chycen ve válce (příběh paroduje film Avatar). (překlad nemusí být dokonale přesný)Simpsonovi do roku 2014!

8. října 2011 v 12:38 Novinky
Po těchto nepříjemných zprávách je tu jedna moc dobrá! FOX potvrdil, že Simpnovi budou mít minimálně 25 sezón! To znamená, že se na tuto žlutou rodinku můžeme těšit až do jara 2014. Snad se poté nad Simpsonovi nezanevře, jako tomu bylo málem teď a budou vyrobeny další sezóny.

Dabéři totiž souhlasili se snížením platu o skoro polovinu (45%). To znamená, že na příští sezóny přijdou o 190.000 dolarů za jednu epizody (tedy výplata 250.000 dolarů za epizodu). Ze smlouvy, ale museli být vymazány některé nezveřejněné podmínky, na které nechtěli dabéři přistoupit, aby smlouvu podepsali.

Není ale jasné, jestli chtějí pokračovat ještě po 25. sezóně. Teď bychom, ale měli být rádi za tyhle dvě další sezóny.

Nejdéle běžící seriál v historii by tedy měl do budoucna mít 24. i 25. sezónu s 559 epizodami.

Kauzy si všimli i čeští novináři, níže se můžete podívat na články:

Simpsonovi zůstavají. Ještě jeden rok (?)

7. října 2011 v 22:17 Novinky

Začátkem týdne jsme se dozvěděli, že by Simpsonovi mohli být zrušeni. Samozřejmě kvůli penězům, konkrétněji kvůli výplatám dabérů. Vysílají se už 23 let a je to určitě jeden z nevlivnějších seriálu v hisotrii televize.

Členové hlavního obsazení (Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright, Yeardley Smith, Hank Azaria, a Harry Shearer), vydělají za rok až 8 milionů dolarů. Televize FOX chce ale výplaty zmenšit až o 45%.

Producenti (Al Jean, John Frink, James L. Brooks, Matt Groening, Matt Selman a Sam Simon) souhlasili s tím, aby dostávali méně peněz jen proto, aby se Simpsonovi dále udrželi na televizních obrazovkách. I když se plánuje 24. sezóna, bude to možná i poslední. FOX chce určitě další sezónu Simpsonových, ale umožní ji pouze, když se náklady sníží o 25-30%.

Producenti tedy snížili své výplaty a teď můžeme čekat, jestli dabéři podepíší smlouvu, jejíž součástí je i snížení výplaty o 45%, jelikož FOX odmítl snížit platy o "pouze" 30%, což navrhovali sami dabéři.

Pokud se naše obavy naplní, 24. sezónou skončí nadobro Simpsonovi. V září 2013 bysme se už tedy nemuseli dočkat známých mraků na začátku epizody s nápisem 'The Simpsons'. Už bysme se ani nemuseli dočkat nových Bártových hlášek, couch gagů a dobrodružstvích naší žluté rodinky. Co my víme. Třeba Simpsonovi budou pokračovat jako obvykle nebo jen po přestávce...

22x22 Ned-nebezpečnější úlovek

7. října 2011 v 21:53 22. Série

Spustit epizodu


Bart už je ve škole nezvladatelný a Edna je tak rozčílená, že mů dá dva pohlavky. To jí Skinner netoleruje a proto jí posílá do "učitelského vězení", kde bude zavřená pár hodin denně a bude dostávat normální plat.Bart ji chce dostat ven, ale když Edna leze po žebříku tak se s ní zlomí. Edna naštěstí padne do náruče Neda Flanderse, s kterým si hned padnou do oka. Nedovi však vadí s kolika muži už Edna byla. To jí, ale naštve.


Nové díly seriálu Simpsonovi jsou v ohrožení

6. října 2011 v 18:01 Novinky
Animovanému seriálu Simpsonovi, který je populární především díky kritice amerického způsobu života a narážkám na aktuální politickou situaci, hrozí, že jeho další díly by nemusely vzniknout. Kanál FOX před dvěma dny oznámil, že není schopen udržet jeho současný obchodní model. Zpráva přichází krátce poté, co ta samá stanice oznámila plány na spuštění speciálního kanálu pro tuto "žlutou rodinku".


Podle News Corporation, která kanál Fox vlastní, by se měly výrazně snížit odměny daberům postav. Ti s tím ale pochopitelně nesouhlasí. Mzdy přitom měly klesnout až o 45 procent! "Doufáme, že budeme moct dosáhnout dohody s hlasovými herci tak, aby Simpsonovi mohli bavit diváky původními epizodami mnoho příštích let," citovala FOX agentura ČTK. Dabéři ale na tom skutečně nebyly s financemi špatně. Každý z nich si vydělal za jednu sezónu v přepočtu 150 milionů korun.

digizone.cz

Zemřel Steve Jobs

6. října 2011 v 17:23 Novinky

Steve Jobs byl zakladatelem firmy Apple. Byl člověkem, který změnil způsob v používání mobilních telefonů a počítačů nebo v poslouchání hudby. Zemřel včera, 5 října. Hlavními produkty firmy Apple byl iPhone, iPod, iPad nebo osobní počítače iMac. Na nedávné konferenci se také ze zdravotních důvodů neobjevil. A proč to sem vlastně píšu? Ssteve Jobs se totiž v Simpsonech také objevil, ale jako Steve Mobs s firmou Mapple, která měla nakousnuté jablko z obou stran.


Toto video je z epizody "MyPody a sousedi", ke shlédnutí zde


A ještě couuch gag s iPhonemSimpsonovi by mohli mít vlastní televizi

1. října 2011 v 12:31 Novinky
V Americe se spekuluje o tom, že by mohla naše žlutá rodinka mít svůj vlastní televizní kanál. Plánuje ho FOX TV, na které se v součastnosti Simposonovi vysílají. Prý by se měli Simpsonovi vysílat non-stop 24 hodin denně a zatím tedy jen ve Spojených státech.

Podle mě to není špatný nápad, ale kdyby se za den odvysílalo přibližně přes 50 dílů, za chvíli by byly odvysílány všechny sezóny a museli by je opakovat stále dokola. Jsem určitě zvědav, jak by tato televize vypadala.