24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Září 2011

Videa, otázky, sledovanost

30. září 2011 v 16:58
Na webu Wired se objevila nejlepší Simponovská videa z různých sezón.
Zde si můžete jednotlivá videa prohlédnout :)

Al Jean je producentem Simpsonových. Na zluta-epidemie.blog.cz se objevilo video s otázkami pro něj.


Ptají se ho na změny ve znělce. Nedovoluji si s mou angličtinou tvrdit co přesně odpovídá, ale něco ve smyslu, že ve znělce přibidou pozdravy na obrazovce, nové couch gagy a hlášky na tabuli a nově billboardy ve formátu videa. Nejlepší název epizody je pro něj nadcházející epizoda nazvaná "How I Wet Your Mother". Nejlepší značka nebo billboard v seriálu je prý Sprawl*Mart, parodie na Wal*Mart. Neoblíběnější hvězdný host v epizodě bude prý pro něj zřejmě Lady Gaga. Co se stane v 500 epizodě? Simpsonovi mají být vyhoštěni z města, protože mají neustále nějaké problémy.

Simpsonovi také v svůj premiérový den porazili všechny ostatní seriály večera pod hlavičkou Animation Domination. Měli celkovou sledovanost 7.91 milonu diváků narozdíl od Family Guy (Griffinovi) se 7.62 miliony diváků, The Cleveland Show s 6.02 miliony diváků a American Dad! s 5.72 miliony diváků.

22x21 500 klíčů

30. září 2011 v 14:50 22. Série

Spustit epizodu


Maggie se omylem zavře v autě. Simpsonovi tedy hledají náhradní klíč od auta, ale zjistí že jich mají přes 500 náhradních klíčů od budov, místností, aut, atd. Bart si vezme pár klíčů aby mohl dělat lumpárny. Líza najde klíč od základní školy. Najde místnost, vybavenou, jak zjistí samými falešnými pomůckami. Dozví se, že škola dostala dotaci, jenže tu Skinner omylem zničil. Škola musela dosvědčit, že s za peníze koupila vybavení do školy, proto vyrobili tyto falešné pomůcky a fotili je s figurínami, které nahradily žáky. Figuríny, ale nestihli včas vrátit do půjčovny. Charmles poslal autobus přes ledový most, i když věděl, že ho autobus nemá šanci přejet. Otto, aniž by něco tušil, zavezl autobus s figurínami do řeky.


V Americe odstartovala 23. sezóna!

26. září 2011 v 16:09 Novinky
Dnes ve dvě hodiny ráno odstartovala 23. sezóna Simpsonových. V Americe to bylo 20:00, ale to jsme skoro všichni spali :)
Nicméně, si v této epizodě zahrál Wayne s dabingem Kiefera Sutherlanda, který byl zaměstnán v elektrárně, ale potom se zjisitlo, že je tajný agent a Marge zase vyhrála cenu od Toma Colicchia v kuchařské soutěži.


Epizoda byla uzavřená tím, že Ned s Ednou poděkovali fanouškům za jejich hlasování, které dopadlo tak, že spolu nadále budou chodit! :) Určitě se to hodně projeví na obsahu epizod a určitě to ještě zhorší už tak špatné sousedské vztahy.Zcela nový desing :)

25. září 2011 v 15:33 Blog
Určitě jste si všimli, že blog před chvílí prošel celkovou grafickou změnou :) Barvy zůstaly víceméně stejně, ale úplně se změnilo záhlaví a hlavně menu, které je snad přehlednější :) V menu jsou i snadné odkazy na tyto nebo Simpsonovské stránky na Facebooku, Twitteru a podobně.

22x20 Střihoruký Homer

23. září 2011 v 20:56 22. Série

Spustit epizodu


Homer zjistí, že má mimořádné nadání na stříhání vlasů. Otevře si svůj vlastní kadeřnický salon, ale stříhání ho přestane bavit, když musí pořád poslouchat ženy jak kritizují své muže.

Milhouse dostane životní lekci, když uvidí první kapitolu filmu 'Hledá se Nemo'. Vyzná Líze lásku, ale ta ji neopětuje. Milhouse však uslyší páťačka Taffy, které se to líbí a začne s Milhousem chodit. Líze se to zdá podezřelé a tak je špehuje.


Vyhráli letos Simpsonovi cenu Emmy?

19. září 2011 v 18:12 Novinky
Na letošním předávání cen Emmy mohli chlubit třemi nominacemi. Bohužel letos nevyhráli ani jednu cenu. V nejlepším animovaném programu patřila cena Futuramě, v nejlepším dabingu si cenu užil Maurice LaMarche (ze seriálu Simpsonovi nominován Dan Castellaneta), opět ze seriálu Futurama za dabing Lrrr a Olsona Wellese a cenu za nejlepší hudební kompozici (nominován díl Speciální čarodějnický díl XXI. s hudbou Alfa Clausena) vyhrál seriál American Masters.Předávání cen Emmy

18. září 2011 v 13:23 Novinky
Dnes v 17:00 našeho času startuje v Americe na televizní stanici FOX předávání cen Emmy. Simpsonovi byli nominování na cenu třikrát do různých kategorií. První nominace na díl Vzteklej fotr ve filmu (Angry Dad: The Movie) za nejlepší animovaný program, druhá nominace pro Alfa Clausena za hudební kompozici v díle Speciální čarodějnický díl XXI. (Treehouse Of Horror XXI.) a třetí nominace pro Dana Castellaneti za dabing Barneyho Gumbela, Homera Simpsona, Šáši Krustyho a Louiho z mafie v díle Krycí jméno Donnie Špekoun (Donnie Fatso).

http://matthewhenning.com/wp-content/uploads/2008/07/emmy_logo_sized1.gif

Přímý přenos živě můžete sledovat na této adrese (o funkčnosti nejsem přesvědčen, vzhledem k tomu, že se nacházíme v České Republice a mnoho videí kvůli tomu nejde přehrát)

22x19 Zoufalé manželky Tlustého Tonyho

16. září 2011 v 22:38 22. Série

Spustit epizodu


Tlustý Tony se zamiluje do Selmy a požádá ji o ruku. Když mají svatbu, nechá Selma posadit Simpsonovi na ten nejhorší stůl, kvůli Homerovi a jeho obvyklým trapasům. To Marge naštve a ze svatby odchází. Tlustý Tony se snaží urovnat rodinné vztahy a tak pozve Homera a Marge na jeho sédlo v New Jersey. Marge se Selmou usmíří, ale potom Marge zaslechne, že Tony má milenku. Myslí si, že Selmu s někým podvádí. Později ale zjistí, že Selma je právě ta milenka.
Bart zjistí, že má speciální schopnost vyhledávat gurmánskou pochoutku lanýže. Rozhodnou se je s Lízou prodávat, ale Bart zjistí, že je má Líza v pokoji a neprodává je.

Promo: 23. sezóna

10. září 2011 v 21:49 Galerie
Další dva promo obrázky vypuštěné od FOXu se týkají přímo 23. série. Série startuje 25. září na FOXu a zde by se měla objevit verze s českými titulky! :)


Promo: The Falcon and D'ohman

10. září 2011 v 21:39 Promo 23. série
FOX zveřejnil dva nové promo obrázky k první epizodě 23. sezony - The Falcon and The D'Ohman


Jaderná elektrárna přijala nového člena ochranky (dabing Kiefer Sutherland), s kterým se Homer brzy skamarádí. Nováček Wayne byl ale v minulosti u CIA, které musí porkázat ještě službičku. Zachrání tedy Homera ze zajetí Ukrajinských teroristů.


Marge se chce objevit v pořadu Top Chef s Tomem Colicchiem (vystupuje jako on sám).

Nová podoba oficiálního webu The Simpsons

10. září 2011 v 15:17 Novinky
Pokud jste pravidelnými návštěvníky oficiálního webu Simpsonových thesimpsons.com, určitě jste zaznamenali zásadní změnu. Web se totiž celkově graficky změnil. Uvítá vás točící se donut.
V tu chvíli se wbe načítá a poté se ocitnete ve Springfieldské základní škole, kde se koná "den prací". Automaticky jste u stánku "Kidz Newz", kde jsou novinky ze světa seriálu. V liště dole je pak nabídka s dalšími stánky.
Celý web je pojat jako video. Sice ho můžete přepnout do "obrázkového modu", ale v něm žádné funkce nečekejte.


V celém článku další obrázky a odkaz na web

22x18 Kouzelná Líza

9. září 2011 v 20:14 22. Série

Spustit epizodu


Lisa při rozvážce broskví zabloudí do domu kouzelníka. Raymondo ji ukáže některé triky a ty Líza prezentuje ve škole.
Když zjistí, že jí může důvěřovat, prozradí ji i jeho nejslavnější trik podle Houdiniho - útěk z nádoby na mléko. Když ho Líza ukáže ve škole, přijde k ní, na první pohled slušně vypadající mladík a tak mu kouzlo prozradí. Jenže zjistí, že je to syn Gregga Demona z show Magicfreak (Parodie na Criss Angel - Mindferak).Gregg chce kouzlo preentovat veřejně, jenže slavní kouzelníci jako David Caperfield, Ricky Jay, Penn Jillete a Teller (hrají sami sebe) mu nádobu vymění (protože jim krade kouzla) za skutečnou a on se v ní topí.

Téma týdne: Sourozenci (v Simpsonových)

6. září 2011 v 13:38
Konečně se tu objevilo normální téma týdne, ke kterému mohu připsat nějaké zajímavosti o Simpsonech. Téma týdne je sourozenci a na to jde napsat opravdu hodně věcí.

Bart ma určitě dvě sestry Lisu a Maggie, ale jsou ty i sourozenci, kteří se v seriálu neobjevují od prvního dílu a najdou se až hodně dávno. Zde je pár z nich.
__________________________________________________________________________

Bart se narodil jako dvojče. Jenže jedno bylo velice zlé a Simpsonovi ho drželi na půdě, dokud na to nepřišel.

http://cdn.static.ovimg.com/episode/55606.jpg

Potom tam Barta drželi místo něho, protože se zjistilo, že Bart má být zlé dvojče.

__________________________________________________________________________

Homer zjistil, že má nevlastního bratra Herberta Powella. Ten vlastnil továrnu na automobily, jenže ta zkrachovala poté co Homer vymyslel příšerné auto, protože mu Herbert věřil.

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/02/25/article-1253742-0876C733000005DC-437_468x349.jpg

Poté se "Herb" objevil v Simpsonech ještě jednou, jako bezdomovec, který si od Homera pujčil 2.000$ aby opět něco vymyslel. Vymyslel překladač mateřské řeči a opět na tom vydělal a stal se boháčem.

__________________________________________________________________________

Homerova nevlastní sestra z Velké Británie, se objevila v Simpsonech pouze jednou, v díle "Obtěžoval jsem anglickou královnu". Jeho děda, si totiž v anglii našel známost, s kterou měl dítě. Je velice podobná Homerovi, vlastně je to jeho "ženská podobizna. :D

http://homerize.com/_framegrabs/EABF22/fg_461.jpg

__________________________________________________________________________

Všichni určitě zníte Patty a Selmu, dvě sestry Marge, které se všelijak sanží překazit Homerovi a Marge manželství, kvůli tomu, že Patty a Selma Homera nesnášejí. Jsou tlusté, kouří, jsou zahořklé a asi neznají slovo depilace.

http://www.simpsonovci.com/img/postavy/patty-selma.gif

__________________________________________________________________________

A nejznámější sourozenci seriálu. Bart je rošťák, Lisa nadaná osmiletá dívka a Maggie malé nemluvně, které ale dokáže překvapit :)

http://db.mundosimpson.com.ar/galerias/bart_lisa_maggie01.gif

22x17 Mnoho tváří lásky

2. září 2011 v 17:56 22. Série

Spustit epizodu


Homer zlechtá Barta na stadionu a z toho se Bart počůrá. Celé město se mu směje a Bart je na Homera naštvaný. Homer se to snaží odčinit, když neví jak, Marge mu doporučí kurz otcovství. Tam Homerovi řekne Dr. Zander, že svého syna fyzicky trestá (škrtí) a to je špatně. Takže Homera jeho asistent škrtí jako on Barta a Homer si z toho vezme ponaučení. Už nedokáže Bartovi ublížit. Jenže Bart toho využová a začíná se vymykat kontrole. Proto se jde Bart léčit s Homerem. Nakonec se ukáže, že Barta nikdo nedokáže snést, a tak ho začne škrtit i Dr. Zander, kterého Homer zažaluje i o jeho dům ve stromě.

Premiéra 23. řada: Video

2. září 2011 v 15:06 | zluta-epidemie |  Novinky
Nová řada Simpsonů už se neúprosně blíží a máme se na co těšit. Z oficiálního promo videa na chystanou sezónu lze vysledovat, že Homer bude unesen. Podobná epizoda už byla vytvořena, kdy chtěli únosci výkupné milion dolarů. Podívehte se na video:


Další promo video je rovnou na celou Animation Domination. Patří do ní animáky, které uvidíte ve videu. Chystá se cross-over epizoda třech seriálů: Family Guy (Griffinovi), Cleveland Show a American Dad!.


1. září

1. září 2011 v 6:30 Blog
Tak to zase začalo.. Těšíte se do své školy asi tak stejně jako Bart do
Springfieldské základní? :) Já asi tak nějak.. Můžeme se ale utišit čekánim
na novou sérii 25. září ;) Měla by se zde na blogu objevit! :)

A rozvrhy jsou docela populární ;D Je jich tu na blogu sedum tak vybírejte zde :)


31. 8. 2011
Včera navštívilo Váš blog 330 lidí, nejčtenější články byly:

1. 9. 2011
Včera navštívilo Váš blog 459 lidí, nejčtenější články byly:

http://images.wikia.com/simpsons/images/4/48/SpringfieldElementary3.jpg