24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Srpen 2011

22x16 Haluze nocí svatojánských

26. srpna 2011 v 23:01 22. Série

Spustit epizodu


Celé město je na nohou, když slavná komediální dvojce oznámí, že se zastaví ve Spriengfieldu v rámci svého velmi očekávaného turné. Ale když Cheech a Chong vystoupí na pódium před své srdeční fanoušky, kteří očekávájí od této dvojce mnoho, ukáže se, že Chongovi vtipy už nejsou to co to bývalo. Homer využije situace, vystoupí na pódium a z hlavy začně sypat všechny klasické vtipy. Cheech je naprosto ohromen! Pozve Homera, aby s ním jel po turné a tak vznikne komediální dvojice "Cheech and Chunk". Mezitím Chong vytvoří také svoji novou komediální dvojci s ředitelem Skinnerem - ti si říkájí "Teach and Chong". Mezitím kdy je Homer na turné, Marge se snaží pomoci kočičí dámě ve změně chování. Homer si ale nakonec uvědomí, že cestování po turné není to nejlepší, protoýe se Cheech chová ve skutečnosti uplně jinak než ve scénkách.

Lady Gaga jako hlavní postava v Simpsonech

23. srpna 2011 v 23:34 Novinky
lady_gaga_510.jpg

Lady GaGa včera odjela do natáčecího studia v Los Angeles, kde namlouvala svoji kreslenou postavičku, která se objeví v dílu populárního seriálu The Simpsons s názvem "Lisa Goes Gaga". Děj epizody se bude točit kolem Lisy Simpsonové a vše začne tak, že Gaga bude mít zastávku ve Springfieldu a zjistí, že se to ve městě hemží nízkým sebevědomím s přijede povzbudit a rozveselit, silným proslovem, flash mob a songem, smutnou Lisu Simpsonovou. Gaga si natáčení užila, ale prý to byla velká zátěž na nervy:
"Dělám hudbu a rozhodně nenamlouvám postavičky každý týden, jejich postavy jsou tak úžasně přesvědčivé, děsivě upřímné, divoké a zábavné, stále jsem si musela připomínat ten upřímný humor. Na to jsem se musela soustředit a ne dát té postavě to, co je ve skutečnosti. Řekla bych, že je to jedna z nejlepších věcí, co jsem kdy dělala. Můj táta asi udělá 80 backflipů až ta epizoda výjde" řekla Lady GaGa Entertainment Weekly.
Všichni se prý můžou těšit na extravaGaganza a na to, jak v epizodě GaGa přijede Gaga Express vlakem, také se těšte na jiskřící korzet, mnoho změn kostýmů a také na líbací scénu s Marge! "Hraju tam tak trochu děvku" vtipkuje Gaga. "Jablko od mého uměleckého stromu nepadlo daleko"
Tvůrci se nechali slyšet, že z Lady GaGa byli naprosto unešeni. Její hlas je prý úžasný a má velmi dobré dabingové schopnosti, kterým může v budoucnu využít. Matt Groening řekl, že je pyšný na to, že Gaga může zařadit mezi ty nejlepší umělce, kteří se v seriálu vyskytli. "Od úplného počátku jsem v seriálu chtěl mít ty nejvíce ikonické umělce současnosti a to Gaga je" zároveň dodává, že vytvořit kreslené kostýmy pro Gaga nebylo nic jednoduchého "Ze začátku bylo těžké přijít s něčím, co bude jako z jejího obvyklého šatníku". Producent Al Jean zase dodal "Poprvé v historii Simpsonů máme tu čest tu mít hvězdu, která je mladší než náš seriál".


Informace a foto (zluta-epidemie)
Skvělý překlad textu (ladygaga)


22x15 Příběh škorpióna

19. srpna 2011 v 11:53 22. Série

Spustit epizodu


Líza spadne na školním výletě ke dvou škorpionům. Zjistí, že je vzácné kytky uklidňují. Homer dá výtažek z květin svému mrzutému dědovi, který je pak mnohem veselejší. Ředitel továrny na výzkumy z výtažku udělá prášky. Bart je vezme a prodá všem mrzutým důchodcům ve městě. Všem ale vypadnou oči. I tak chtějí, aby se lék dál vyráběl. Ředitel továrny se ale rozhodne ho zničit.

Hlasování Nedna končí

18. srpna 2011 v 10:05 Novinky
Hlasování, které probíhalo od premiéry posledního dílu 22. série Ned-Liest Catch (Nedíkův úlovek) a bylo zaměřeno na to, jestli spolu zůstane nebo se rozejde pár Ned a Edna skončilo. Bude žít dále Nedna navždy spolu, nebo budou jejich cesty rozdílné? Sledujte premiérovou první epizodu 23. série, které startuje 25. září v 8/7c (v česku asi tak půlnoc).

http://www.thesimpsons.com/nedna/collectibles/no-nedna-facebook-icon01.jpg

http://www.thesimpsons.com/nedna/collectibles/pro-nedna-facebook-icon01.jpg

Osobně si myslím, že hlasování dopadlo tak, že Bart bude bydlet vedle "krabice" :)

22x14 Vzteklej fotr ve filmu

14. srpna 2011 v 14:36 22. Série

Spustit epizodu


Bart dal ne internet krátký animovaný film - Angry Dad (Táta pruďas). K Simpsonům přijde chlapík, který chce, aby Bart udělal z tohoto animáče film. Ten se nikomu nelíbí. Pak mu Lisa poradí aby z toho udělal krátkometrážní film. Vyhrává jednu cenu za druhou, jenže pokaždé mu slávu vezme Homer a Barta přehlíží. Potom je film nominován na Oscara. Bart o tom Homerovi nic neřekne aby si užívat slávu. Oscara vyhraje, ale pak Homera také zmíní.

Zajímavosti o Vzteklym fotrovi

9. srpna 2011 v 11:35 Info
Ve čtvrtek se na COOL odvysílá již čtrnáctý díl 22. série s názvem Angry Dad: The Movie. Pokud jste větší fanoušci Simpsonů, víte, že se Táta pruďas už jednou v seriálu objevil. Konkrétně v epizodě 13x18 Jsem cholerik, ale léčím se.

Ta je o tom, jak se chce Bart proslavit komiksem a tak vytvoří komiks o svém tátovi - Homerovi, která se pořád vzteká. A o tom komiks je. Zaujme všechny a když si ho všimnou i ve společnosti, kde se z komiksu stane animák pověšený na internet a Homer se to samozřejmě dozví. Je naštvaný na Barta, ale aby už Bart neměl žádný námět, zkouší potlačovat vztek. Bart mu proto udělá past, aby se naštval, ale když zjistí, že to je kvůli krachu společnosti zbytečné, chce ji odstranit. Homer se do ní ale chytí a naštve. Dostane se do nemocnice a nakonec zjistí, že mu Bart zachránil život, protože kdyby ještě chvíli potlačoval vztek, tak by se mohl zabít.


Obrázek animáku Táta pruďas (epizoda 13x18)
http://images.wikia.com/simpsons/images/6/65/Angrydad.jpg

Obrázek podoby Homera po chycení do pasti (epizoda 13x18)
http://img295.imageshack.us/img295/1134/angrydadgt7.png

Nadcházející epizoda Táta pruďas ve filmu, je vlastně pokračováním této epizody. Animáku na internetu si totiž všimne další společnost, která doporučí z něj udělat film. Na druhý pokud se mu to povede a vyhrává cenu za cenou, které ale přebírá Homer a Barta nezmiňuje, ale Oscara si pěkně převezme Bart na truc Homerovi.

Promo obrázek Táta pruďas ve filmu
http://www.daemonstv.com/wp-content/uploads/2011/02/THE-SIMPSONS-Angry-Dad-The-Movie-Season-22-Episode-14-2-550x388.jpg

21x23 Suď mě něžně

8. srpna 2011 v 21:09 21.Série

Spustit


Během soutěže o nejošklivějšího psa Springfieldu se ukáže, že hospodský Vočko je vynikající porotce. Zavře tedy podnik a vydá se vstříc nové kariéře v Los Angeles, kde usedne do poroty legendární americké Superstar i se slavnými porotci. Co bude Homer celé dny dělat, když je hospoda zavřená?

21x22 Levák od vedle

8. srpna 2011 v 21:06 21.Série

Spustit


Springfield je ve finanční tísni, a tak musí město zavést úsporná opatření: ruší odvoz mrtvých zvířat, dramaticky seškrtá rozpočet na vzdělání a z městské věznice propustí všechny méně nebezpečné vězně.
Lidé houfně opouštějí město, mnoho domů je na prodej, a to včetně toho vedle Simpsonových. Marge si představuje, jak asi bude jejich nový soused vypadat a kolik bude mít neposlušných dětí. Zanedlouho však Simpsonovi zjistí, že je nový soused milý. Bart se však domnívá, že je to ve skutečnosti jeho úhlavní nepřítel - Levák Bob. Snaží se to všemožně dokázat, ale pořád se nedaří.
Dokonce se vloupe i do domu, jenže stále nic nenachází. Marge ho chce uklidnit, a tak vezme synka do springfieldské věznice, aby mu ukázala, že Levák Bob je stále tam, kam patří. Druhý den přijde nový soused za Bartem s nabídkou, že ho vezme na baseball. Ten s nadšením přijímá. Jenže Levák Bob právě předchozí noci z vězení utekl a neštítil se ani si vyměnit tváře se spoluvězněm

21x21 Dopis od Vočka

8. srpna 2011 v 21:04 21.Série

Spustit


Nastal Den matek a Homer, Apu a reverend Lovejoy vyrážejí s dětmi na výlet, aby si manželky mohly odpočinout. Cestou však dostanou dopis od hospodského Vočka se dvěma špatnými zprávami. Že navždy opouští město a že jako dárek na rozloučenou uteče s manželkou jednoho z nich. Apu zavolá Mandžue, ale je nedostupná. Reverend Lovejoy má pro změnu vybitý telefon.
Jediný, kdo se dovolá ženě, je Homer. Jenže má tak špatný signál, že se s Marge vůbec neslyší. Vztekle proto mrští telefon do moře. Když dorazí na Krustyho zábavní ostrov, přemýšlejí, čí žena by to mohla být. Reverend tvrdí, že jeho Helen určitě ne. Homer si nepřipouští žádné problémy, ale přátelé jej vyvedou z omylu. Začíná si uvědomovat, že se s Marge odcizili.
Apu si je jistý, že by ho choť nikdy nepodvedla. Tak jako on by to přece neuměla. A v ten okamžik si uvědomí, že je také v ohrožení. Nakonec se i reverend přizná, že si se svou drahou polovičkou vůbec nepovídá…

21x20 Panu dozorci s láskou

8. srpna 2011 v 21:01 21.Série

Spustit


Na springfieldském nádraží se najde taška s radioaktivním plutoniem, kterou tam omylem nechal Homer. Spolupracovníci mu do ní totiž tajně přihodili trošku toho odpadu, protože jímka v elektrárně už je plná.
Všem je hned jasné, že jde o teroristický útok. Zastupitelstvo pořídí vševidoucí kamerový systém. Město je bezpečné, ale obyvatelé přijdou o soukromí. Bartovi se podaří najít slepou zónu u nich na dvorku. Tady si budou moci ctihodní občané opět pořádně zařádit!
Mezitím Líza čelí výsměchu spolužáků. Je přece blondýnka. A tak se jednoho dne obarví na brunetu. Jakmile má tmavé vlasy, je v soutěžích v řečnění úspěšnější…

21x19 Prcek a velryba

8. srpna 2011 v 20:59 21.Série

Spustit


Homer Simpson se rozhodne přejít na větrnou energii, protože elektřina je hrozně drahá. Nechá se odpojit od elektrárny, takže když přestane foukat vítr, v domě nic nefunguje. Takže od té doby Simpsonovi musejí krást elektřinu od Flanderse, nutí děti točit vrtulí a tak dále. Až jednou přijde krutá vichřice a zdevastuje celý Springfield.

Rozbouřené moře vyplaví na místní pláž velrybu. Líza jí dá jméno Modřenka a s pomocí ostatních obyvatel se ji snaží zachránit. Ale nedaří se a velryba umírá. Policie ji odpálí a zbytky jsou zužitkovány na rybí tuk, kostice do korzetů a podobně.

Líze se stýská, tak jí Homer pořídí neviditelného psa. Je však stále smutná, všude slyší velrybí pláč. Nakonec u moře zahlédne Modřenčiny děti, které jsou odsouzeny k záhubě, protože kolem nich krouží žraloci. Když se jim Homer vydá pomoct, zastaví ho ekoaktivisté, kteří chrání žraloky…

21. série - Billboardy

8. srpna 2011 v 20:50 Billboardy

21. SÉRIE BILLBOARDY


20. série - Billboardy

8. srpna 2011 v 20:48 Billboardy

20. SÉRIE BILLBOARDY


21. série (23. dílů, 14. vět)

7. srpna 2011 v 16:25 Tabule
_____________________________________________________
ČESKÝ PŘEKLAD
 1. Už nikdy nebudu lhát, že školní křeček jen usnul
 2. Psaní na tabuli není týrání dětí
 3. Nemám alregii na nezkrácené dělení
 4. ×
 5. Nemám zálusk na svou mámu
 6. Halloween není větší odvaz než Díkůvzdání
 7. Učitelské odbory tuto zemi neničí
 8. ×
 9. ×
 10. V roce 2012 bude možná konec světa, ale ne našeho seriálu
 11. ×
 12. ×
 13. ×
 14. ×
 15. Druhá světová válka nebyla větší mazec než první
 16. ×
 17. Hot dogy nejsou záložky do knih
 18. Psaní za trest na tabuli je jako tělocvik a výtvarka dohromady
 19. Nejsem francouz (píše francouzsky)
 20. ×
 21. To, že sním zeleninu, není dárek ke dni matek
 22. Batman není nula bez svého opasku s nářadím
 23. Konec seriálu Ztraceni. Všechno se to zdálo psovi. Nenechte si ujít.
_____________________________________________________
ORIGINÁL
 1. The class hamster isn't just sleeping
 2. Chalkboarding is not torture
 3. I am not allergic to long division
 4. ×
 5. I do not have the hots for my mom
 6. Halloween does not kick Thanksgiving's ass
 7. Teachers' unions are not ruining the country
 8. ×
 9. ×
 10. The world may end in 2012 but this show won't
 11. ×
 12. ×
 13. ×
 14. ×
 15. World War II could not beat up World War I
 16. ×
 17. Hot dogs are not bookmarks
 18. This counts as gym and art class
 19. Je ne suis pas Français (South Park - we'd stand beside you if we weren't so scared)
 20. ×
 21. Eating my vegetables is not a Mother's Day present
 22. Batman is not "nothing without his utility belt"
 23. End of "Lost": It was all the dog's dream. Watch us.
_____________________________________________________
MÁ VERZE

18. Tohle by se mělo počítat jako tělocvik a výtvarka
19. South Park - Rádi bysme stáli při vás, kdybysme se tolik nebáli

_____________________________________________________
ZDROJ

Kopírujte se zdrojem!
Nebo budete nahlášeni adminovi!

20. série (21. dílů, 14. vět)

7. srpna 2011 v 16:19 Tabule
_____________________________________________________
ČESKÝ PŘEKLAD
 1. ×
 2. Dieta paní učitelky je účinná
 3. Angličtina nezná měsíc Rocktober
 4. ×
 5. Nikdy jsem neviděl učitele přečerpávat benzín
 6. ×
 7. Prosperita číhá za rohem (v gaučovém gagu píše ještě na tabuli "Už nikdy nebudu nosti tabuli domů")
 8. Ježíš není naštvanej, že má narozeniny na Vánoce
 9. Už nikdy nebudu psát na tabuli věčným inkoustem
 10. HD televize stojí za ty prachy (První epizoda vysílaná v HD rozlišení s novou znělkou)
 11. Turnaj v basketbalu není omluvenka
 12. Nebudu si hrát s učebními pomůckami
 13. ×
 14. Čtyřlístek není zmutovaná zrůdička
 15. Moje prasátko nemá nárok na státní podporu (Když se epizoda vysílal podruhé byla hláška "Do the Bart, Man" na uctění památky Michaela Jacksona, který zemřel třy dny předtím)
 16. ×
 17. Nebudu se posmívat, že učitelův mobil je cihla
 18. Nebudu nalývat ostrou omáčku do figuríny na umělé dýchání
 19. ×
 20. ×
 21. Říká se "Facebook" ne "Ksichtbook"
_____________________________________________________
ORIGINÁL
 1. ×
 2. Teacher's diet is working
 3. There's no such month as "Rocktober"
 4. ×
 5. I did not see teacher siphoning gas
 6. ×
 7. Prosperity is just around the corner, I will not bring the chalkboard home
 8. Jesus is not mad his birthday is on christmas
 9. I will not use permanent ink on chalkboard
 10. HDTV is worth every cent
 11. "March Madness" is not an excuse for missing school
 12. I will not have fun with educational toys
 13. ×
 14. Four-leaf clovers are not mutant freaks
 15. My piggy bank is not entitled to TARP funds
 16. ×
 17. I will not mock teacher's outdated cell phone
 18. I will not put hot sauce in the CPR dummy
 19. ×
 20. ×
 21. It's "Facebook" not "Assbook"
_____________________________________________________
MÁ VERZE

3. Neexistuje nic jako "Rocktober"
11. March Madness není omluvenka do školy (Basketbalový turnaj)
17. Už nikdy nebudu zeměšńovat učitelův zastaralý telefon
_____________________________________________________
ZDROJ

Kopírujte se zdrojem!
Nebo budete nahlášeni adminovi!

22.série - Nápisy

5. srpna 2011 v 18:35 Nápisy
22. SÉRIE NÁPISY
Orientační


21.série - Nápisy

5. srpna 2011 v 16:45 Nápisy
21. SÉRIE NÁPISY
Orientační


20.série - Nápisy

5. srpna 2011 v 16:04 Nápisy
20. SÉRIE NÁPISY
Orientační

22x13 Modrá a šedá

5. srpna 2011 v 12:55 22. Série

Spustit epizodu


Marge si najde na hlavě první šedivý vlas a u svého kadeřníka zjistí, že má vlasy celé šedé a díky barvě na vlasy, všechno vždy zapomene. Rozhodne se tedy obarvit si vlasy celé na šedo. Všichni ji ale vidí starou, a to Marge naštve natolik, že usoudí přebarvit si vlasy znovu na modro.
Homer zase bude dělat parťáka Vočkovi, aby se mohl lépe seznamovat, ale Marge zjistí, že se moc líbí ostatním ženám a to ji rozčílí.

21x18 Srdcový šerif

4. srpna 2011 v 20:15 21.Série

Spustit


Po nedorozumění v bance, kdy bylo jeho jablko v karamelu omylem považováno za zbraň, je Homer odsouzen ke sto hodinám veřejně prospěšných prací. Během výkonu trestu se sblíží se šerifem Wiggumem, takže nemusí na rozdíl od ostatních pracovat. Snídají spolu v policejním bistru, jezdí policejním autem…
Nakonec Wiggum pozve Homera na své milované místo a řekne mu, že si jejich přátelství velmi váží. Během jedné potyčky Wiggum Homera zachrání, ale sám skončí postřelený v nemocnici. Homer tráví u jeho lůžka dny i noci, dokud se šerif neprobere. Po probuzení vyžaduje pacient Homerovu neustálou přítomnost…
Mezitím na Barta padne podezření, že se stal dealerem drog. Je však pouze závislý na nové dětské hře zvané Boje gule…

21x17 Kult Montgomeryho Burnse

4. srpna 2011 v 20:12 21.Série


Spustit


Burns pořádá ve svém sídle večírek na oslavu Dne nezávislosti. Všichni podřízení mu ten den musejí sloužit. Homer a jeho přátelé to však nevydrží, vniknou do jeho sklípku, vypijí, na co přijdou, a začnou mu devastovat dům.
Pan Burns zavolá policii. Když přijede, zatkne však pana Burnse. Najdou v domě drahý obraz, který je kradený. Pan Burns přemýšlí, do jakého spolku se ve vězení přidá. Vyhlídne si ho tam muž, který z něj vysaje všechno zlo.
Burns svěří řízení atomové elektrárny tajemníkovi Smithersovi. Ten zavede v práci mírnější podmínky. Jenže brzy zjistí, že toho zaměstnanci jen využívají. A tak zase nastolí tvrdý režim, proto se Homer a jeho přátelé rozhodnou, že Burnse z vězení vysvobodí…

21x16 Největší Homer všech dob

2. srpna 2011 v 15:25 21.Série

Spustit


Flanders pozve Homera s rodinou do Jeruzaléma. Homer ale dělá blbosti jako vždy a tak je na něj Ned naštvaný. Po větší hádce Ned odejde do čajovny které je vedle města. To Homer ale neviděl, protože byla za zdí a myslel si, že Ned jde do pouště. Homera nakonec vyplaví mrtvé moře (je velice slané a nadnáší, takže se nemohl utopit) a když se probere dostane Jeruzalémskou nemoc a bude si myslet že je mesiáš a chce spojit všechna tři náboženství dohromady. Ned je šťastný, že Homer udělal aspoň něco dobrého (i když ne tak moc) a s Homerem se usmíří.