24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Červenec 2011

Foto ze Simpsonovského panelu (Comic-Con 2011)

29. července 2011 v 20:44 Novinky
Pokud chcete vidět fotky jak to vypadalo na letošním Comic-Conu u panelu Simpsonových klikněte na "celý článek" ! :)
Letos zde byli jen producentia žádní dabeři, i tak jsme se dozvěděli plno novýchvěcí, které byli zveřejněny už v neděli a které si můžete přečíst zde!


FOX FANFARE AT COMIC-CON 2011: THE SIMPSONS panel at COMIC-CON 2011 Saturday, July 23 in San Diego, CA. © 2011 FOX BROADCASTING

22x12 Dobrý otec Homer

29. července 2011 v 12:50 22. Série

Spustit epizodu


Homer najde zalíbení ve 30 let strém sit-comu Thicker than Waters (Já a moje rodina) ve kterém hraje dokonalá rodina a Homer che napodobit jejich otce. Bart chce novou motorku, ale Homer mu řekne, že si ji musí zasloužit. Bart se naštve, ale začne se učit aby ji dostal a když ji ani potom nedostane slyší Apua jak vypráví o nepřátelích, kteří by chtěli americké nukleární tajmeství, sblíží se s Homerem, aby mohl na jeho pracoviště, ukrást tajné informace a prodat je číňánům - za motorku a tím zradit vlast. Jenže Homer začne mít Barta natolik rád, že mu motorku také koupí. Bart proto rychle spěchá aby mohl vzít zpátky informace, které schoval v zoo na flash disku pro CIA - Čínskou informační agenturu.

Ned Flanders paroduje Dextera

27. července 2011 v 23:01 Novinky
Pokud jste četli článek o novinkách z Comic-Conu 2011, určitě víte o scéně kdy Ned Flanders paroduje Dextera. Stane se tak ve Speciálním čarodějnickém díle XXII. (22.) a tady je žhává ukázka! :)


Duff Grape

27. července 2011 v 22:40 Info
Přináším vám další z piv duff ke koupi. Tentokrát je to oranžové s názvem Grape. Můžete ho koupit na této stránce za necelých 180 Kč s objemem 0,33. Pokud se chcete dozvědětněco o koupi originálu piva Duff, scrollujte dolů nebo klikněte tady.


21x15 První meta dobyta

27. července 2011 v 15:02 21.Série

Spustit


Učitelka Krabappelová musí na čas odjet z města a protože si škola nemůže dovolit zaplatit suplujícího zástupce, rozhodne ředitel Skinner spojit třídy.
Bartova třída bude tedy spojená se 4. B, se kterou se nemají moc rádi. Ale co čert nechtěl, Bart se zakouká do spolužačky Nikky, se kterou sdílí lavici. Na radu dědy Simpsona ji políbí.
Rodiče dívky se rozhodnou za to školu žalovat, pokud se to bude opakovat. Kvůli tomu "incidentu" musí sehrát školník Willy a ředitel Skinner skeč o líbání, aby si děti uvědomily, že je to špatné.

Legendární pivo Duff v České Republice!

25. července 2011 v 16:40 Novinky
Kultovní americké pivo z našeho oblíbeného seriálu se dostalo i do Čech a konečně je dostupné tou nejlepší a nejjednoduší cestou - můžete si jej zakoupit v hypermarketu Albert. Zde ho prodávají v lahvi o objemu 0,33 za necelých 30 Kč.

Obrázek z letáku Albert platný do 12.7. 2011

Poté si ho můžete také zakoupit tou horší cestou přes různé e-shopy jako pivoduff.webnode.cz, duffbeer.cz, duff-beer.cz nebo na e-shopu simpsonovi.net

Ve většině těchto a podobných obchodů jsou k dostání produkty jako trika, podtácky, pivov plechu a další.

Šestibalení piva Duff

Trika s logem Duff

Co jsme se dozvěděli na Comic-Conu 2011

24. července 2011 v 11:44 Novinky
Na Comic-Conu 2011 jsme se dozvěděli plno zajímavách věcí včetně obsahu pár dílů a dalšího. Pokud se chcete dozvědět více, čtěte dále (Celý článek) o proběhlém Simpsonovském panelu na Comic-Conu 2011.

http://admintell.napco.com/ee/images/uploads/gamertell/comic-con_2011_teaser_logo.jpg

 • Banksy bude mít další dva spoty místo gaučovách scén. Jeden bude hned na začátku série a druhý ve Speciálním čarodějnickém dílu XXII. "Pokud se Vám líbil první spot, budete spokojeni i s dalšími", řekl Al Jean. V druhém spotu ve speciále, bude Ned Flanders parodovat známý seriál Dexter.
http://static.guim.co.uk/sys-images/Guardian/About/General/2010/10/11/1286812479203/simpsons-banksy-005.jpg
 • Dozvíme se i něco z historie Vočkova baru, protože jeden díl bude o hadr, kterým Vočko utírá bar. (Podivný díl, že?)
http://www.comic-mint.com/media/client/moe-homer-barney-at-bar-E1968_sml.JPG
 • Na otáku, proč v Simpsonových ve filmu nebyla skoro žádná hudební čísla, bylo opovězeno, že mnoho hudebních částí filmu zůstalo ve střižně včetně velké písni o Aljašce, protože se producenti obávali, že by film nabral jiný směr - muzikálový. Jean však upozornil, že tyto části budou na dalším vydání filmu na DVD.
 • Obsahem jednoho dílu bude, že se Lisa zamiluje do chlapce, kterého bude dabovatMichael Cera. Jean siale přeje, aby Lisa zůstala s Milhousem. ,,V jednom díle Lisa Milhouse políbila a řekla, že je roztomilý za slunečního svitu a lidé byli šťastní. Nevím jak to dopadne, ale cítím, že Lisa zůstane s Milhousem"
http://static.igossip.com/photos_2/may_2011/small_thesimpsons.jpg
 • Groening řekl, že nikdy nebl jeho záměr, aby postavy v seriále stárli a je rád že zázraky animace to také umožňují. Připustil, ale, že až dojdou nápady, mohl by Bart zestárnout z desetiletého, na jedenáctiletého chlapce. Ale spíše vtipkoval.
 • Obsahem 500stého dílu (ani již 500stého) má být prý tajná schůzka obyvatel Springfieldu, na kterou nebudou Simpsonovi pozváni, protože se bude rozhodovat o tom, zda mají být Simpsonovi vyhoštěni z města. Epizoda má být vysílána 19. února.
http://simpsonswiki.net/w/images/d/d4/Comic_con_2011.jpg

 • Hvězdými hosty mají být v této sezóně Kiefer Sutherland, Jane Lynch, Michael Cera, Andy Garcia, Armie Hammer, Joan Rivers, Jeremy Irons, Tim Heidecker a Eric Wareheim. A hlavně prezident Theodor Roosvelt v podání inspektora Charmlese. "Dostali jsme nahrávku z roku 1918" řekl Jean. Takže to je důvod, proč má být natočen díl s tímto významným prezidentem a producenti josu šťastní.
http://static6.businessinsider.com/image/4bfd39397f8b9a0b1b970400-400-300/26th-theodore-roosevelt-1901-1909-125-million-net-worth.jpg
 • Kdo sledoval poslední epizodu 22. série, ví, že Ned Flanders a Edna Krabappelová mají spolu románek. Ten skončil nijak. Producenti vyzvali diváky aby hlasovali na thesimpsons.com. ,,Dodržíte to co ste slíbily a budete se řídit podle toho jak dopadne hlasování?" Prý ano, ale sami producenti se přiklánějí k tomu aby spolu zůstaly. Groening řekl ,,Bart si zaslouží, aby byla jeho učitelka zároveň jeho sousedka".
http://s1.jrnl.ie/media/2011/05/Nedna1-390x285.jpg
 • Matt Groening by si přál v této sérii fiktivní postavu z rádia Phila Hendryho, Al Jean zase baseballistu Sandyho Koufaxe.
 • Producenti řekli, že žádný díl není naplánovaný tak aby se křížil se seriálem Futurama, ale že Simpsonovi budou slavit Vánoce v budoucnosti, konkrétně 30 let dopředu. Na dílu se má podílet i scénárista Futuramy J. Stewart Burns.
http://i86.servimg.com/u/f86/13/96/61/57/simpso10.jpg

I když v komiksu už se tak stalo
http://ijustreadaboutthat.files.wordpress.com/2011/04/simpsons-futurama-crossover.jpg

 • Simpsonovi navštíví poslední kontinent a to Antarktidu
 • Pan Burns se stane aplikací v iPadu zvanou Angry Burns
_____________________________________________________________________________

Jako první Vám článek přinesl blog animationblog.blog.cz

Pár informací (méně kvalitně přeložených ode mne) bylo také převzato ze serverů simpsonovi.cz a zluta-epidemie.blog.cz

Sortiment Simpsonových na Comic-Conu 2011

22. července 2011 v 19:41 Novinky
Exkluzivní a limitovaná postavička Komiksáka ze seriálu The Simpsons je
k dostaní spolu s kartami Simpsonovi na Comic-Conu 2011 (na stánku se
znakem # 2913H)Překlad: Nejhorší Comic-Con všech dob
________________________________________________________________

K dostání jsou také samolepky od FOXu s tématikou Comic-Conu.

Image

________________________________________________________________

22x11 Vočko v jednom ohni

22. července 2011 v 10:56 22. Série

Spustit epizodu


Burns sdělí Smithersovi, že k němu začne mít respekt až něco dokáže. Dohodne se tedy s Vočkem, že spolu přemění jeho bar na gaybar. Vočko předstírá, že je gay. To se nelíbí Smithersovi. Vyzve ho ať se přizná. Ten se nakonec přizná a jeho bar se změní na starý dobrý bar 'U Vočka'
Do školy nastoupí nová učitelka hudební výchovy. Skinner se do ní zamiluje a aby si s ní mohl vyjít, musí se Bart seznámit s učitelčinou dcerou, která ho miluje. Skinner jse dohlížet na Barta a učitelka na svou dceru, takže se mohou konečně setkat a zamilují se do sebe. Jenže potom se Bart rozejde s dcerou a její matku to tak naštve, že chce odjet.

Nominace Simpsonových na cenu Emmy

20. července 2011 v 23:44 Novinky
Za necelých 60 dní se na americké stanici FOX budou udílet ceny Emmy.
Simpsonovi byli zatím nominováni 3×:


Nejlepší animovaný program:
Angry Dad- The Movie (Táta pruďas ve filmu)

_______________________________________________________________________

Nejlepší hudební kompozice:
Treehouse Of Horror XXI. (Speciální čarodějnický díl XXI.)
Alf. H. Clausen, Hudba

_______________________________________________________________________

Nejlepší dabing:
Donnie Fatso (Krycí jméno Donnie Špekoun)
Dan Castellaneta, jako Barney Gumble / Homer Simpson / Šáša Krusty / Louie


Simpsonovi na ComicConu 2011

20. července 2011 v 23:32 Novinky
Jako každoročně se koná Comic-Con. A jako každoročně má na něm svou účast FOX TV s jejich seriály. Např. Bob's Burgers, Family Guy, American Dad nebo Fringe atd. Nás ale zajímá seriál Simpsonovi. Comic-Con před chvíli odstartoval a bude trvat až do neděle 24. července. Nevím zatím nic o panelu Simpsonových, ale kdy budou tvůrci odpovídat na otázky fanoušků už vím. Bude to v sobotu, 23. července od 13:00 do 13:45 hodin odpoledne. Nejzajímavějšími články bude tento rok určitě další 23. série a 500 díl v této sérii.

http://admintell.napco.com/ee/images/uploads/gamertell/comic-con_2011_teaser_logo.jpg

500 díl zatím nemá název ale je to s velikou oravděpodobností (asi určitě) čtrnáctý díl nadcházející 23. série. Uvidíme čím bude zajímavý. Každopádně k němu vyšel plakát:

http://simpsonswiki.net/w/images/d/d4/Comic_con_2011.jpg

Znělka v českém uměleckém podání

20. července 2011 v 23:09 Videa

Hudba Hradní Stráže a Policie České Republiky zahrála na koncertě k svému 65. výročí i znělku Simpsonů. Myslím, že je to velmi dobře odvedená práce :) A hezky se to poslouchá :) Takže i Vám přeju příjemný poslech :)

Homer kadeřník

20. července 2011 v 23:05 Videa
Mnou nahrané video z epizody 22x20 Homer Scissorhands. Určitě zkoukněte! Strašně vtipná scéna :)


Je to s titulkama, ale snad nevadí :)

21x14 Pohlednice ze Springfieldu

20. července 2011 v 22:57 21.Série

Spustit


Bart opět nepřinesl úkol. Učitelka už to nevydrží a napíše rodičům. Bart ze strachu simuluje horečku, aby stihl dopis ukrást ze schránky. Horečku sice předvádí úspěšně, ale dopis se mu stopit nepodaří.
Když Marge s Homerem zjistí, jak se syn staví k povinnostem, zareagují každý po svém. Homer chce, aby se Bart pořád jen učil. Marge by mu trochu volna na odreagování dopřála. Bart využije rozkolu a ještě víc rodičovstvo rozhádá. Marge s Homerem dojdou k závěru, že je důležitější jejich manželství než Bartova budoucnost, a nechají synka, ať si řádí po libosti.
Když však Barta nikdo neokřikuje, lumpárny ho nebaví. Když však s Milshousem objeví starou trasu metra, která ve Springfieldu způsobuje zemětřesení, neodolají a rozhodnou se zničit školu…

21x13 Barva žluti

20. července 2011 v 22:42 21.Série

Spustit


Líza má do školy sestavit rodokmen své rodiny. Při té příležitosti zjistí, že Simpsonovi byli snad všichni povaleči, zloději, alkoholici nebo rovnou vrazi. Nenarazí na jediného ctnostného předka, ale nevzdává se a vytrvale pátrá dál.
Pak nalezne deníček Elizy Simpsonové z šedesátých let devatenáctého století. Zjistí z něj, že Eliza byla šlechetná dívka. Pokoušela se zachránit otroka Virgila ze spárů kolonela Burnse. Líza se však nedozví, jak to dopadlo, protože už se konec deníku rozpadl. Pokračuje tedy v bádání ve springfieldské knihovně. Z análů vyčte, že se Eliza a Virgil dostali k potulnému cirkusu a pak žil Virgil u Simpsonových, kde jim smažil tehdejší novinku - koblihy.
Příběh přednese na školní prezentaci. Jenže Milhouse má od svého předka jinou verzi. Eliza sice Virgila zachránila, ale její otec ho udal…

21x12 Curlingová romance

20. července 2011 v 21:59 21.Série

Spustit


Marge a Homer slaví výročí svatby. Jenže místo romantického večera musí být Homer v práci a domů přijde pozdě. Kino není pro oslavu ideální prostředí, a tak jdou na stadion bruslit.
Jenže je zavřeno - ředitel Skinner s matkou tam hrají curling. Marge a Homer to zkusí s nimi a zjistí, že v tomto neobvyklém sportu vynikají. Stále se lepší, až se nakonec probojují na zimní olympiádu ve Vancouveru. Postoupí až do finále, kde se mají utkat se švédským týmem. Jenže v semifinálovém boji si Marge pochroumá rameno. Co teď?

21x11 Výhra za všechny prachy

20. července 2011 v 21:17 21.Série

Spustit


Homer má šťastný den. Sice nechá Marge ve štychu na svatbě příbuzných, kde jí má dělat parťáka při bavení hostů, zato ale vsadí do loterie a vyhraje milion dolarů. Ze strachu z Marge se však k výhře bojí přiznat, protože si vsadil právě ve chvíli, kdy s ní měl stát u mikrofonu, zpívat a dělat vtipy.
Pošle místo sebe Barneyho, který výhru vybere. Peníze však může Homer utrácet jen tajně, aby Marge nepojala žádné podezření. Začne tedy kupovat rodině dárky tak, aby je postupně nacházeli. Bart však na jeho skrýš ve stromě brzy přijde. Bude snad muset Homer až do smrti dělat Bartovi poskoka, aby nic neprozradil? Nakonec se rozhodne, že se manželce přizná. Odpustí mu?

21x10 Tenkrát ve Springfiledu

20. července 2011 v 20:44 21.Série

Spustit


Šášovi Krustymu klesá sledovanost u holčiček. Proto mu televizní kanál přidá do estrády princeznu Penelopku, vycházející hvězdičku. Líza jásá, Bart a Milhouse zvracejí. Ve springfieldské jaderné elektrárně dojde ke katastrofě, neboť je v rámci šetření zrušen výdej koblih na pracovišti.
K Vočkovi přijde náborář z jiné elektrárny. Homer a jeho přátelé jdou na prohlídku Atomové metropole a všechno je tam úžasné. Změní snad zaměstnavatele? Pan Burns je prosí, aby se vrátili, dokonce vrátí na pracoviště koblihy. A tak zůstávají.
Penelopka se Krustymu svěří, že ho miluje. Krusty nemůže být šťastnější a záhy požádá Penelopku o ruku. Podaří se Bartovi překazit Krustyho svatbu?

21x09 Čtvrtky s Abiem

20. července 2011 v 15:00 21.Série

Spustit


Při návštěvě aquaparku zapomenou Simpsonovi dědu Abrahama na lavičce, na kterou záhy usedne i mladý novinář lačnící po životních lekcích od starých lidí.
A tak děda začne vyprávět historky. Například o tom, jak zkrotil žraloky. Má radost, že ho konečně někdo poslouchá.
Z dědy se záhy stane celebrita a z žurnalisty aspirant na Pulitzerovu cenu.
Podaří se Homerovi oživit v dědovi dávno mrtvou otcovskou lásku? Nakonec ano, když mu zachrání život. Novinář měl totiž v plánu dědu zabít, aby z kauzy vytěžil co nejvíc.
Mezitím dostane Bart na starosti třídního maskota beránka Larryho. Má za úkol o něj pečovat, ale spíš ho ničí. Tak si ho vezme na starosti Líza. Jenže jí spadne do kanálu…

21x08 Bratříčku, kde jsi?

19. července 2011 v 21:14 21.Série

Spustit


Bart závidí Lise, že má sestru a chce bratříčka. S Milhousem zkusí mnoho fint, jak by Marge mohla otěhotnět, ale nic se mu nepovede. Takže ho napadne, že si vezme za bráchu kluka ze sirotčince.

Hlasování Nedna přes video

15. července 2011 v 18:56 Videa
Ahoj.. Koukal sem na poslední epizodu 22. série "The Ned-Liest Catch". Článek o Nedně sem už zveřejňoval zde. Ale na youtube jsem našel video. ;) Přes něj můžete také hlasovat a pokud se Vám nechce, tak použijte můj banner na začátku stránky:)


22x22 The Ned-LiestCatch ONLINE CZ TITULKY


22x10 Matky, které nestojí za hřích

15. července 2011 v 14:55 22. Série

Spustit epizodu


Bart si najde na ruce podivuhodnou jizvu. Zjistí, že ji má shodnou s jedním páťakem a s dalšíma dvěma klukama. Zeptá se Marge, proč ji tam má, ale ta mu to neřekne. Vzpomene si ale na její staré kamarádky - matky třech kluků. Dá se s nimi zase dohromady. Bart se mezitím zeptá komiksáka, jestli neví, proč tam má tu jizvu. Komiksák nejdřív odmítne, ale potom svolí a řekne mu, že s jeho třema kamarádama jednou spustily ohňostroj, celý najednou, který měl spouštět právě komiksák. Ten měl vedle položenou bagetu, se čtyřmi ozdobami ve tvaru šavlí. Ostatky z ohňostroje na ní však spadly, bageta shořela a šavle spadly na ruce kluků, které zanechaly jizvy. Marge zjistí, že si s jejími kamarádkami nerozumí a jejich manželé, kteří se měli zkamarádit si vůbec nerozumí.

21x07 Čarodějky ze Springfieldu

15. července 2011 v 14:52 21.Série

Spustit


Líza se seznámí se třemi springfieldskými čarodějkami. Chce se stát jednou z nich. Jenže se to dozví Flanders a zavolá inkviziční poradnu. S čarodějkami je záhy zahájen proces.
Těsně před jeho začátkem však půlka lidí ve Springfieldu oslepne. Můžou za to čáry? Dokáže Líza zachránit nové kamarádky dřív, než skončí na hranici nebo utopené?
Líza naštěstí objeví racionální důvod masového oslepnutí. Může za ně nelegální festival samohonek!

Obrázek: Oficiální plakát 500 epizody

14. července 2011 v 23:53 Galerie
Byl vydán oficiální plakát pro 500-ou epizodu Simpsonových. Stane se jí zatím bezejmená čtrnáctá epizoda 23. série.

http://simpsonswiki.net/w/images/d/d4/Comic_con_2011.jpg

21x06 Rošťárny bez konzervantů

13. července 2011 v 21:22 21.Série

Spustit


Bartovy lumpárny opět vytočí ředitele Skinnera. Použije tvrdý kalibr: Řekne provinilci, že není nejlepší školní vtipálek. Tím byl jistý chlapec jménem Andy Hamilton.
Jeho vtípky byly nápadité a dovedené k dokonalosti. Bart chce zjistit, jestli Andymu jeho rošťáctví zůstalo, a tak se s ním sejde.
Devatenáctiletý týpek s kšiltovkou se skutečně nezměnil a Bartem se rychle spřátelí… Líza si ale myslí, že Andy i Bart jsou nuly. Bart sežene Andymu místo osobního asistenta. Andy tam nevydrží ani den.
Marge je nařčena, že servíruje batolatům nezdravé svačiny… A tak se vrhne na zdravou stravu. Ale vše, co dělá, není jejím kamarádkám po chuti. Přežije Homer racionální výživu?