24x03 Adventures in Baby-Getting

21. října na americké FOX

Říjen 2010


Obrázek: Modré vlasy

20. října 2010 v 17:16 Galerie
Vlasy
Bart si hraje v kostele se skřítkem, kterého mu Marge Zabaví a říká:

Bárte! Nebudeš si hrát s něčím co má takové morbidní vlasy! Strašné ale strašné vlasy!

06x10 Zvrhlík Homer

14. října 2010 v 18:27 6. Série

Popis
Homer odváží domů chúvu,ale uvidí na jejím zadku svou želé Venuši. Odchlýpne ji a chůva si myslí že ji sexuálně obtěžoval. Udělá Homerovi ze života peklo, až najednou příjde školník Willy s nahrávkou která dokazuje že je Homer neviný.


06x07 Bártovo děvče

13. října 2010 v 19:24 6. Série

Popis
Bárt se zamiluje do dívky, dcery pastora. Snaží se vypadat slušně, ale zjistí že má Jessica ráda "zlobivost". Tak se zkamarádí, ale Jessica mu jen odfrkává a chová se k němu neslušně. Ukradne sbírku peněz v kostele a svede to na Bárta. Nakonec zjistí že peníze ukradla Jessica a vše v pořádku.







Banksy udělal ze Simpsnů depresivní podívanou!

12. října 2010 v 19:41 Novinky
Známy kreslíř Banksy si vzal na starost gaučovou scénu v díle 'Bartball'. Poukazuje na výrobu seriálu a suvenýrů v Číně a Koreji.


Banksy - je známý díky svým zesměšnujícím graffiti malbám na zdi.

Podle deníku The Sun byly některé Banksyho nápady natolik náročné na realizaci, že někteří animátoři vyhrožovali stávkou.

Nemusím kopírovat vše co vidím v The Simpsons.

Zdroj: Týden.cz a Události ČT1

Mafie

12. října 2010 v 17:34 Postavy
As The Simpsons' Fat Tony might say, "I'll give you a turbine you can't refuse."
Tlustý Tony
Mluvíme-li o Quimbym jako o úplatném starostovi, musí být někdo, kdo jej uplácí a pokud to není Vočko nebo Apu, je čas pro Springfieldského mafiánského bosse - Tlustého Tonyho. 

Mafie ve Springfieldu není nijak obrovská, přesto díky Tonymu stačí na to, aby zahrnula Springfield cigaretami, alkoholem do 3 minut nebo zásobovala základní školu krysím málkem, či prováděla na ní stavební úpravy za neřestné peníze. 



Legs a Louie
Nohy je silný, stejně jako Louie. Tlustý Tony je jejich šéf a Legs s Louim ho vždycky poslouchají.

Nebojí někoho zabít nebo zranit. Většinou moc nemluvějí a chodí všude s Tonym jako jeho ochránci.



SpringfieldMafia.png
Mafie

The Snake

12. října 2010 v 17:13 Postavy

V originále "Snake - had", je městský zločinec číslo 1. Jedná-li se o přepadení banky, Kwik-e-Martu, benzínové pumpy nebo rovnou vraždu, jde vždy o něj.  

K poznání je díky tetování hada na paži, krabičkou cigaret zastrčené pod rukávem a nejhrubším hlasem ve Springfieldu (překonat jej může snad pouze kašel holčičky z městského sirotčince)

Hospoda

12. října 2010 v 17:08 Postavy
Vočko Syzlak
Vočko Syzlak
Výčepní a úchylák. Tyto dvě slova dokonale vystihují Vočka Syzlaka, barmana v hospodě U Vočka, kde jeho stálý štamgasti jsou Homer, Bárny, Lenny a Carl. Dříve závodně boxoval, chodil s pěknou dívkou, staral se o malou Megie. Mezi jeho záliby patří oplzlé telefonáty ženám a jiné další úchylárny, které ani neznám :) Pokud si ale myslíte že Vočko je jenom zvrhlík tak máte skoro pravdu, ale někdy má i světlé chvilky, kde se objeví i ta jeho dobrá stránka.



Barney Gumble Pic
Barney Gumble
Homerův přítel od dětství a největší štamgast ve Spriengfieldu. Skoro nikdy ho neuvidíte střízlivého nebo bez piva. Najdete ho v hospodě U Vočka, kde trávý skoro všechen čas. Jeho největší gag v celém seriálu je jeho klasické krnutí. I když se to zdá být neuvěřitelné, v některých dílech je Bárny střízlivý. Nějakou dobu byl vyléčen ze závislosti na alkoholu, ale to jen dočasně protože se to nelíbilo Vočkovi, který přišel o svého nejlepšího štamgasta a tak mu překazil jeho dobu abstinence..
Natočil také krátký film o jeho promarněném životě a střízlíbý byl v epizodě kdy měl letětz do kosmu.

Cletusovi

12. října 2010 v 16:56 Postavy

[180px-Brandine_Spukler.jpg]
Brandina
Žena a sestra Cletuse Spucklera v jednom. Obývá polorozpadlou chatrč na okraji Springfieldu a se svým bratro-manželem jsou představiteli typických amerických balíků. Jejich životní styl leckoho i zabil. Sama Brandie je občas trpí slintavkou a přála by si nejvíc do jejich domku trubky na vodu.

Cletus Spuckler
Cletus Del Roy
Cletus je samé dno springfieldské společnosti. Nepříliš vysoké IQ vyrovná pouze jeho neohrabané vystupování a mutující hlas. Se svou velmi početnou rodinou bydlí v chatrči na okraji Springfieldu. V malém domku žije on, jeho obří skupinka dětí a jeho dvě sestry z čehož Brandie Spucklerovou si vzal za ženu a má s ní všechny děti. Jeho druhá sestra DiaBetty se vyskytuje v dílech sporadicky. 

Cletus se živý sběrem mršin a odvozem do kafilerie. Na závěr seznam dětí: 

Brandine, Gummy Sue, Tiffany, Andie, Gordon, Lizzie, Jackson, Heather, Cody, Dylan, Dermot, Jordan, Taylor, Brittany, Wesley, Rumer, Scout, Cassidy, Zoe, Chloe, Max, Hunter, Rubella Scabies, Kendall, Caitlin, Noah, Sasha, Morgan, Kyra, Ian, Lauren, Qbert, Condoleezza Marie, Phil, Birthday, Crystal Meth, Dubya, Incest, International Harvester, Jitney, Witney


Edit Tags

Select the tags this item belongs to.
close

Děti
Dětí v rodině je opravdu mnoho. Od těch nejmenších po ty nejstarší. Na obrázku je dětí 25. Jejich seznam je výše u popisu Cletuse. Obrázek je z epizody kde Marge rozváží preclíky.

Levojoyovi

12. října 2010 v 16:44 Postavy


Rev. Lovejoy
Reverend
Springfieldský pastor, který po letech víru sice na hřebík nepověsil, ale nechal zajet od zaběhnutých kolejí a tak mu to vyhovuje. I přes počáteční snahu "pomáhat druhým" nebyl s to ustát nátlak přiblblých otázek Neda Flanderse, který je schopen mu volat ve dne nebo v noci kvůli čemukoliv.  

Jeho nedělní kázání v kostele jsou nudné snad pro všechny kromě Marge a Flandersových. Za zmínku určitě ještě stojí jeho záliba ve vláčcích a jeho vypráskaná dceruška, která se tatínkovi příliš nepovedla.


[740.jpg]
Helen
Žena springfieldského pastora je patrně i největší městská drbna. Ačkoliv se v dílech vyskytuje sporadicky, nikdy nesmí chybět v dámském klubu, případně když se jedná o pomluvy kohokoliv o čemkoliv.

Jessica Lovejoy
Jessica
Jessica je jedinou dcerou pastora. Chodila s Bartem, kterýu na ni byl hodný ale ona na něj nebyla hodná. Ukradlapeníze v kostele a svedla to na Barta. Vydávala se za svatouška a pak u ni v pokoji našli pod matrací ukradené peníze. bart se s jí rozešel.

Obrázek: Válka Homera s Peterem

12. října 2010 v 11:19 Galerie
los-simpson-vs-padre-de-familia.jpg los simpsom vs padre de familia image by fatalfantasy3

Máte raději Simpsons nebo Family Guy?



Bouvierovi

11. října 2010 v 18:29 Postavy
http://www.duffgardens.net/media/relationships/connect_homermarrge.gif
Marge Bouvierová
Záměrně uvádíme její profil i za svobodna, protože do doby, než se z ní stala Marge Simpsonová byla spíše za vzornou studentku s rozpuštěnými vlasy až k pasu. Po absolvování střední školy začala chodit s Homerem a pracovala jako číšnice v restauraci. Ne, že by Marge neměla lepší vyhlídky na budoucnost, než byl Homer, ale když začala po maturitním večírku chodit s Homerem, stala se jim taková "nehoda" a bylo zaděláno na Barta.

http://www.simpsonovci.com/img/postavy/patty-selma.gif
Patty a Selma Bouvierovi
Patty-Starší sestra Marge a dvojče Selmy. Těžko jí více odlišit právě od Selmy. Rozdíl je markantní snad v tom, že na muže svých snů nečeká a užívá si svého života plného testů v autoškole a hlavně cigaret. Lásku ani nikdy nezažila, snad jenom při vztahu s ředitelem Skinnerem, ale kdo
ví? Selma -  Sestra Marge a dvojče Patty se kterou žije. Na rozdíl od svého dvojčete přeci jenom má touhu najít si chlapa a využívá toho i skrze vyplněné formuláře v autoškole, kde s Patty pracují jako instruktorky. Poznat jsou již při prvních slovech, protože vychraptělý hlas nabytý léty silného kouření je nezaměnitelný. Homera neuznává jako hodnou partii pro svou mladší sestru a tak do něj s Patty rejpe jak jen může. Již 3x vdaná a šťastně 3x rozvedená. Celé jméno tedy má Selma Bouvierová Terwilligerová Hutzová McClurová.

http://2.bp.blogspot.com/_8mjAcB0bvOs/SRZUon6rM_I/AAAAAAAAAQk/KlqRVZtMk7E/s400/Jacqueline+Bouvier.png
Jacqueline Bouvier
Matka tří sester - Marge, Patty a Selmy. Už chodila s Homerovým tátou a Marge je viditelně po ní. Taky dávala Marge hodně dobré rady do života.


Van Houtenovi

11. října 2010 v 18:12 Postavy
Rodiřče Milhouse se neustále hádají. Taky se už několikrát rozvedli. Celá rodina vypadá stejně: Modré vlasy, červené brýle a tlustý nos. Milhouse je nejlepší kamarád Barta ale už hodněkrát se taky rozkamarádily třeba kvůli holce. Mají ještě babičku. Která také vypadá stejně. A tady jsou zástupci Van Houtenových :)

Kirk



Louanne

Milhouse

Nana


Wiggumovi

11. října 2010 v 18:00 Postavy
Clancy
Přitroublý policajt který se živí hlavně sladkostmi. Zločiny moc neřeší.
Scéna z filmu:

Mafiáni nesou mrtvolu zabalenou do pytle a vidí je policajt.
"Pánové do toho jezera se nesmí vyhazovat žádný odpad"
"Tak my ty staré papíry radši odneseme na skládku"
"Šéfe myslím že tam měli mrtvolu"
"Já si to myslel taky dokud neřekl staré papíry. Musíš přemýšlet Luu"

Файл:Sarah wiggum.jpg
Sarah
Clancyho manželka. V seriále se moc často neobjevuje, takže o ní nemám opravdu,ale opravdu co napsat :D kdybyste měli náměty tak pište do komentů ;)

Ralph
Přitroublí syn Clancyho, ještě možná hloupější. Neustále se ďoube v nose a strká tam všelijaké předměty. Někdy tvrdí "blbosti" třeba ve škole.


V Americe odstartovala 22. sezóna!

10. října 2010 v 16:32 Novinky
26. září byl odvysílán první díl z premiérové 22. sezóny Simpsonových, nesoucí název Elementary School Musical. Měl sledovanost 7.76 milionu diváků. V tomto díle se dostane Líza do campu umění, kde budou vystupovat i herci ze seriálů Glee, odměnou za to, že Bart jel s Homerem a Krustym

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100920191529/simpsons/images/f/f8/Elementary_School_Musical_5.jpg

Druhý díl, vysílaný týden poté nese název 'Loan-a-Lisa'. kde Líza věnuje $50 pro Nelsona jako podporu. V díle vystoupí i zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg a držitel Nobelovy ceny za mír Muhammad Yunus.